Ürünlerimiz

Tercih Sebebi

Luiscase cig kutusu zarif ve estetik bir yaşamı tercih edenler için.

Seri Deri Katman

Kılıfımız PU deriden ve 2 katman olarak yapılmıştır.

Manyetik Mıknatıs

Luiscase cig kılıfımız kapak kısmında kuvvetli mıknatısa sahiptir.

İhracat Onaylı

Luiscase kılıfımızın tüm belgeleri ve sertifikaları mevcuttur.

Tercih Sebebi

Zarif, estetik ve şık ürünlerimiz, tarzınızın tamamlayıcısı olur.

Şık Modeller

Kılıfımız 6 model ve 4 (Siyah, Kırmızı, Mavi ve Taba) renge sahiptir.

Zarif ve Estetik Bir Yaşamı Tercih Edenler İçin Luiscase

Estetik algısı, en eski zamanlardan beri insanlar için önemli bir değer olmuştur. İnsanlar, kendileri için faydalı olan eşyaların hemen hemen hepsinde işlevselliğin yanında estetik ve şıklık da aramıştır. Bu noktadan hareketle sizlere şık, işlevsel ve estetik tasarımlara sahip cig kutusu modellerini sunar.

GÜVENLİ SİPARİŞ OLUŞTUR
Luiscase
Luiscase

Sıradanlıktan Sıkılanlar İçin Tasarımlar

cig, pek çok kişinin hayatında özel bir yere sahiptir. Çoğu insan için olmazsa olmazdır. Hayatlarının bir parçası haline gelmiştir. Günümüzdeki cig kutuları ise son derece sıradan ve tekdüzedir. İşte bu sıradanlıktan sıkılan ve şıklığı yakalamak isteyenlere özel, harika tasarımlara sahip cig kılıfı modellerimiz sizlerledir.

GÜVENLİ SİPARİŞ OLUŞTUR

Şık ve İşlevsel Tasarımlar

Estetik algısı, insanları diğer canlılardan ayıran özelliklerden biridir. İnsanlar kullandıkları aletlerden giydikleri kıyafetlere, yaşadıkları evlerden taktıkları aksesuarlara kadar her şeyde işlevselliğin yanında estetik de ararlar. Bu anlamda giydiklerine ve taktıkları aksesuarların uyumluluğuna büyük özen gösterirler.

GÜVENLİ SİPARİŞ OLUŞTUR
Luiscase

Her Konuda Şıklıkta Luiscase Farkı

Sıradan cig kutusu taşımaktan sıkılan ya da üzerindeki görüntülerden rahatsız olan müşterilerimize hem daha uzun süre kullanılabilmesi açısından kolaylık olan hem de tarzınızı yansıtacak imkân sunan işletmemiz Luiscase ile sizlere farklılığın kapılarını açıyoruz.

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

LUIS BAG