Kurumsal

Yaptığımız İşlerle Gurur Duyuyoruz...

Güzel ve değerli ürünler üretmek hepimizin bir hayalidir. Malzemelerimizi dikkatli seçiyor, kaliteyi ön planda tutuyor ve tasarıma önem veriyoruz. Bizler sektörün öncüleri olarak alanın standarlarını genişletmeye çalışıyoruz. Hem projelerimizde hem de kampayalarımızda en ince ayrıntıya kadar çalışıyoruz. Sürekli olarak daha iyi, daha etkili iletişim, reklam ve ürünleri sunmanın yollarını arıyoruz. Müşterilerimizi dinliyor ve önerdikleri yenilikleri hayata geçiriyoruz. Dünyanın her yerinden en iyi tedarikçilerle çalışıyoruz. Ürünlerimizin beğenilmesinden son derece gurur duyuyoruz.

Akroot
Akroot

Uzmanlık & Öngörü

İçerikler nelerdir, ürünün nasıl çalıştığı ve nasıl kullanılması gerektiği işimizin temel bir parçasını oluşturan bilgidir. Sadece teknolojik süreçleri değil, satış ve müşteri hizmetleri sürecini de takip ediyoruz.

Güvenli Satın Alma

Kalite garantisi, müşteri hizmetlerinin temelini oluşturur. Her müşteriye sadece mükemmel ürünü değil, aynı zamanda en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

Whatsapp'tan sipariş oluşturmak veya bilgi almak için tıklayınız.

25.549

Müşteriler

778.965

Satılan Ürün

945.458

Üretilen Ürün Adedi

1.250

Satış Noktası

Mükemmel Kalite ve Tasarım

Başarılı özellikler By Shiva'nın tüm markalarını ve ürünlerini farklı kılar. Ekibimiz, kaliteli içerik seçiminden başlayarak en yeni ve üstün ambalajlara kadar ürün geliştirmeyi en ince ayrıntısına kadar inceler ve tamamlar. By Shiva'nın markaları şimdiden dünya çapında 50'den fazla ülkede satıştadır. By Shiva'nın himayesindeki tüm ürünler, müşterilerin ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılar.

İş Birliği Yapabiliriz!